Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nissan 370Z s novou tváří

News

18.09.2012

V Paříži se kromě faceliftovaného modelu 370Z objeví i ostřejší varianta Juke Nismo.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Modelový rok 2013 přinesl Nissanu 370Z lehké omlazení v podobě nových kol, odstínů barev a nového předního nárazníku, do kterého bylo implementováno LED denní svícení.

Nissan také oznámil, že právě začal pracovat na vývoji nástupce tohoto sportovního modelu. Pro fanoušky atmosférických motorů ale nemáme moc dobré zprávy. Spekuluje se, že příští generace dostane přeplňovaný čtyřválec.

Dalším vozem se sportovními ambicemi, který se v Paříži představí, je Nissan Juke Nismo (zkratka Nissan Motorsport). Tato verze se tak stane dostupnější variantou k ultrarychlému a vzácnému Juke GT-R. Juke Nismo dostane aerodynamický body kit, 18“ kola, tužší odpružení a sportovnější řízení. Pod kapotou se usídlil přeplňovaný benzin s přímým vstřikem o objemu 1,6 litru. Výkon zatím Nissan neoznámil, ale podle našich odhadů se bude pohybovat někde kolem 180 kW. V prodeji by tato verze měla být od začátku roku 2013.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: