Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

VW Cross Caddy: do terénu stylově

News

17.09.2012

Od jara 2013 rozšíří nový Volkswagen Cross Caddy řadu lifestylových modelů Cross.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Spolu s modelem Caddy rodinu Cross už tvoří Polo, Golf a Touran. Jedná se o vozidla, jejichž vzhled se od ostatních modelů odlišuje zejména ochranným oplastováním karoserie. Cross Caddy dostal do vínku ještě 17“ kola Canyon s pneumatikami o rozměru 205/50 a zářivý zelený lak Viper Green, který můžeme znát z úspěšněho Scirocca. Vnější vzhled ještě dotvářejí černě lakované doplňky a zatmavená okna, které vytvářejí zajímavý kontrast s „jedovatou“ zelenou. Kromě této barvy si budete moci Cross Caddy objednat v dalších 8 odstínech.

Cross Caddy vychází z vybavového stupně Trendline. K dispozici bude s kompletní paletou zážehových a vznětových motorů. Nejslabší provedení nabídne 63 kW (86 k), nejsilnější 125 kW (170 koní). V nabídce budou také verze s pohonem na zemní plyn a LPG. K vybraným motorům bude k dispozici automatická převodovka DSG. V prodeji bude Volkswagen Cross Caddy v pěti i prodloužené sedmimístné variantě.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: