Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Populární Honda CR-V se představí v Paříži

News

14.09.2012

Na pařížském autosalonu představí Honda hned několik novinek. Tou největší bude nová generace úspěšného CR-V.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Dalším zajímavým modelem, který bude mít na autosalonu premiéru, je inovované hybridní kupé CR-Z. Pro rok 2013 dostane tento model silnější zážehový i elektrický motor. Zajímavou novinkou bude také koncept malého sportovního elektromobilu EV-STER.

Nedávno představená 9. generace oblíbeného hatchbacku Civic dostane nový turbodiesel 1,6 i-DTEC s výkonem 88 kW (120 k) a kombinovanou spotřebou  3,6 l/100 km (emise CO2 na hodnotě 98 g/km). Společnost také oslaví 40. výročí výroby tohoto nejúspěšnějšího modelu značky, kterého se za čtyři dekády prodalo více jak 20 milionů. V expozici se tak po boku současného modelu objeví ten úplně první.

Nejdůležítějšíím modelem, který bude mít v Paříži svou evropskou premiéru, ale bude jistě nová generace Hondy CR-V. Tento model patří mezi zakladatele kategorie SUV a i v našim končinách je velmi oblíbený pro svou vysokou kvalitu a jízdní vlastnosti. K dispozici bude pohon všech kol i varianta s pohonem pouze kol předních.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: