Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Autohit jasně porazil Autosalon

News

11.09.2012

„Expertům“ z Autosalonu chybí slušnost!

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

V sobotu 8. září jsme na stanici Prima Family mohli shlédnout pořad Autosalon, ve kterém se utkal náš kolega Tomáš Enge s tajemnou blondýnou na improvizovaném závodním okruhu.

Závod se odehrával za volantem Škody Fabia 1,2 TSI v edici Mote Carlo, která tomuto vozu nesmírně sluší. Oba závodníci pak měli k dispozici 3 ostrá kola na čas a v případě Tomáše i jedno kolo zkušební.

Jak Tomáš, tak i tajemná blondýna se ukázali jako zkušení jezdci, nicméně v cíli byl nakonec šťastnější Tomáš, jehož nejlepší čas byl 1,04,83, který tak byl ve výsledku o více jak 3 sekundy rychlejší, než blondýna, jež zajela nejlepší čas za 1,08,14.

V redakci Autohitu jsme se rozhodli, že k výhře 10 000 Kč přidáme ještě částku ve stejné výši a peníze darujeme Dětské dopravní nadaci. Nakonec se přidal i Tomáš Enge, takže výsledná částka se vyšplhala až na 30 000 Kč.

Komentář Autohitu k závěru pořadu

Jsme velmi rádi, že jsme se mohli utkat s pořadem Autosalon, Tomáš Enge i my jsme si celý den užili (byť bylo asi 35 stupňů a vše se odehrávalo na rozpálené letištní ploše). Mrzí nás však závěr pořadu.

Expertům, jak se honosně kolegové z Autosalonu nazývají, jsme poskytli mimořádně atraktivní osobu pro odhalení jejich tajemné blondýny. Nic jsme nenamítali proti cíleně sestříhanému natáčení, kdy není vůbec vidět, že Tomáš blondýnu v jednotlivých jízdách porážel o 3 až 11 sekund – v pořadu záměrně dali její nejlepší a u Tomáše naopak jeho nejhorší čas. Vůbec nám nevadí, že jsme posloužili k „reklamě lidskosti“, kdy Autohit vyhraných 20 000 Kč věnoval nadaci, Tomáš pak přidal dalších 10 000 Kč. Proto se alespoň tímto způsobem musíme ohradit proti zmíněnému závěru, kdy Tomáše hodně zesměšnili.

Ano, víme o jeho aktuální kauze, ale od profíků „expertů“ z Autosalonu jsme, po tom všem, co jsme teď zmínili, čekali alespoň kapku slušnosti. Jejich závěr zahalený do dýmu nám nepřišel ani slušný, ani vtipný.

Doufáme tedy, že Dětské dopravní nadaci alespoň pošlou slíbenou částku. U těchto slušňáků je totiž asi všechno možné.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: