Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Honda CR-V pro Evropu

News

10.08.2012

Po dlouhém čekání se evropským zákazníků představuje čtvrtá generace oblíbené Hondy CR-V. Od loňi uvedené americké verze se příliš neliší...

Autor:AutohitFoto:

Že vás designově ničím nepřakvapuje? Že je stejná jako americká či japonská varianta, kterou Honda uvedla dříve? Ano, je to tak. Honda nás tak dlouho napínala, až ukázala auto, které jsme už vlastně dvakrát viděli.

Evropské CR-V bude o 30 mm nižší a o 5 mm kratší než předchozí generace a zpočátku prodejů ji pořídíte buď s turbodieselem 2,2 l ve verzi 4x4, nebo s pohonem pouze předních kol a modernizovaným benzinovým dvoulitrem.

Nabídku později doplní nový naftový čtyřválec 1.6 i-DTEC s výkonem až 120 koní a točivým momentem kolem 300 N.m. Dostupný bude, stejně jako benzinový dvoulitr, pouze s pohonem předních kol.

Zavazadelník má objem 589 litrů a zadní opěráky lze sklápět do roviny. Při té největší snaze o prostor dosáhnete na 1669 litrů.

Lepší má být nejen dojem z interiéru, ale také odhlučnění pohonné jednotky.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: