Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Bernie Ecclestone možná zachrání Nürburgring

News

30.07.2012

Šéf světoznámého okruhu v pohoří Eifel – Jorg Lindner – potvrdil, že naděje na záchranu Nürburgringu stále žije. Jak by se mohl v dluzích se potácející závodní okruh, kterému nebyly schváleny státní ani jiné dotace, dostat z nouze?

Autor:Adam ŠrámekFoto:

Šéf motorsport-komplexu potvrdil možnost, že by se mohl stát spasitelem Bernie Ecclestone, vládce holdingu Formule 1, který by ho navzdory nesnázím koupil. A to nejen proto, že tento okruh alternuje na Velkou cenu Německa. Dříve se zde jezdila také Velká cena Evropy, než ho v roce 2008 nahradil valencijský okruh.

Samotný Eccelstone prozradil, že se chce s lidmi ze současného vedení okruhu setkat a zjistit, zda jim může nějak pomoci. Skutečné ekonomické zájmy Bernieho však samozřejmě nikdo nezná.

Každopádně vše je možné. Ostatně tak ho citovala některé další média v souvislosti s odpovědí na otázku: Jak se hodlá k odkupu legendárního okruhu zachovat?

Lindner ale také uvažuje o odkupu sužovaného okruhu, což znamená, že je pravděpodobnost konání závodů na  Nürburgringu v roce 2013 velmi reálná. Směr, jakým se však okruh vydá musí být určen jasně do příštíh čtyř až šesti týdnů. Stejně jako marketingová strategie pro následující rok musí být rychle stanovena. My se za něj každopádně budeme každý den modlit.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: