Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Kia K3 - nový sedan kompaktní třídy

News

30.07.2012

Pouhý jeden týden trvalo odhalování nového sedanu kompaktní třídy korejské značky Kia. Místem události se stalo obchodní centrum v Soulu.

Autor:Tomáš DusilFoto:

Po prvotním upozornění na novinku prostřednictvím krátké tiskové zprávy a odtajnění snímků se skicami následovalo postupné odhalování vozu, jež byl zabalen do jakýchsi krabic, jak ostatně ukazuje video, volně přístupně na Youtube.

Jisté je, že K3 se bude novinka jmenovat pouze na domácím trhu. Na trzích v Severní Americe vůz ponese jméno Forte, na ostatních, zřejmě včetně Evropy, se vůz bude jmenovat Cerato. Obě tato označení jsou již u značky Kia známa z minulosti.

Ač některými partiemi vůz připomíná novou generaci Cee'du, nám se, zejména při pohledu zboku, jeví trochu jako deisgnově retušovaný Hyundai Elantra. A vzhledem k tomu, že tento vůz spadá do stejné třídy, není vyloučeno, že nová K3 je jeho dvojčetem.

Oficiálně ovšem nic takového nepadlo, takže jak to nakonec bude, se ukáže, až bude o vozu známo více.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: