Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Šéf Škody gratuloval vítězům Tour de France

News

23.07.2012

Předseda představenstva Škoda Auto prof. dr. h.c. Winfried Vahland předal ceny vítězům závodu Tour de France, které jsou dílem českých sklářských mistrů.

Autor:Tomáš DusilFoto:

Společnost Škoda Auto byla již p odeváté hlavním sponzorem cyklistického závodu Tour de France. To mimo jiné zahrnovalo také 110 vozů, které naše značka poskytla pořadatelům závodu. Na závěr předal hlvaní cenu vítězům čtyřech kategorií šéf mladoboleslavné automobilky prof. dr. h. c. Winfried Vahland.

Těmi štastnými byli Angličan Bradley Wiggins, který se stal celkovým vítězem letošního Tour de France. Dále to byli Tejay Van Gardener z USA v bílé trikotu, nejmladší mladý profesionální jezdec do 25 let, dále žlutý trikot - Peter Sagan ze Slovenska, který se stal nejlepším sprinterem. Poslední, puntíkový trikot, Thomas Voeckler z Francie. Trofeje pro vítěze spoluvytvářel designér Škodovky Peter Olah a ručně je vyrobily čeští umělečtí skláři.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: