Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Premium Route

News

16.07.2012

Spotřeba paliva nižší o dva až tři litry - takové jsou přednosti vozidla Premium Route.

Autor:Petr BenzlFoto:

„Na základě výsledků námi provedených zkoušek můžeme konstatovat, že spotřeba paliva tahače Renault Premium Route je v reálných podmínkách provozu o 2-3 litry nižší než u konkurenčních vozidel", uvedl při přebírání klíčů od 25 nových tahačů Premium Route o výkonu 460 koňských sil Lóránd Szemerey, generální ředitel společnosti Szemerey Transport Zrt, maďarské jedničky na trhu silniční dopravy.„To u tak velké flotily vozidel, jako je ta naše, představuje enormní úsporu provozních nákladů".  Spotřeba paliva představuje největší díl provozních nákladů firemního vozového parku, jehož roční výše dosahuje hodnoty 4 miliard HUF (zhruba 13 milionů eur).

Tento maďarský dopravce, jehož se společností Renault Trucks pojí již dlouholetá spolupráce, provozuje flotilu čítající 650 vozidel, z nichž více než polovina nese značku Renault Trucks. V roce 2011 již byla část firemní flotily modernizována prostřednictvím vozidel Premium Route. « „Krize maďarské dopravce poučila v tom, že efektivitu je možné a nutné posilovat i tehdy, když jsme s celkovým výkonem naší společnosti spokojeni",  uvedl při přebírání klíčů od 25 nových tahačů Premium Route o výkonu 460 koňských sil Lóránd Szemerey, generální ředitel společnosti Szemerey Transport Zrt.„Úsilí o dosažení úspor a zvyšování efektivity vozového parku jsou pro dopravce jasnou volbou". »

Se záměrem obnovit další část své flotily se maďarský dopravce bez dlouhého rozmýšlení obrátil na společnost Renault Trucks.

Klíče od vozidel Preium Route byly předány Philippem Gorjuxem, víceprezidentem společnosti Renault Trucks pro střední a východní Evropu. Ten ve svém proslovu rovněž zdůraznil význam služeb poskytovaných při nákupu vozidel.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…

Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: