Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Výroba nového kombíku Hyundai i30 zahájena

News

15.06.2012

V  Nošovicích na Moravě v továrně korejské automobilky Hyundai byla 16. 6. zahájena výroba další karosářské varianty modelu i30. Nové kombi, které se má na podílet na zhruba 20 % celkového objemu značky bude lákat praktičtěji smýšlející zákazníky.

Autor:Adam ŠrámekFoto:

Kombi si zachovává všechny vlastnosti konstrukce řady i30, s nimiž verze hatchback slaví úspěchy na evropském trhu – tedy kvalitu, skvělý poměr cena/výkon, elegantní design, hospodárnost a bezpečnost – a přidává k nim větší praktičnost a objemnější zavazadlový prostor se základní hodnotou 528 litrů, respektive 1642 litrů při sklopených zadních sedadlech (hatchback disponuje hodnotami 348 l/ 1316 l).

Jen několik týdnů po uvedení na trh se počet objednávek na vozy nové generace i30 blíží již k hranici 60 000 vozů. Hyundai i30 je tak v roce 2012 nejoblíbenějším modelem značky u evropských zákazníků, před kompaktním SUV ix35.

Poslední generace i30 v provedení jako hatchback, nebo nejnověji jako kombi, je navržená a zkonstruovaná v Technickém středisku Hyundai Motor Europe v německém Rüsselsheimu a s ohledem na očekávání evropských spotřebitelů, se může pochlubit skutečně evropskou identitou.

Nová generace i30 byla nedávno vyhlášena „Vozem roku“ (Car of the Year) a „Nejlepším rodinným vozem“ (Best Family Car) renomovaným britským internetovým portálem Carbuyer.co.uk.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: