Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Pomocník při sporech: černá skříňka

News

06.06.2012

Na silnicicích dnes a denně zažíváme stále větší množství nebezpečných situací. Jejich rozmachu se ale dá jen těžko bránit a případné sporné situace se špatně dokazují. To může změnit černá skříňka nainstalovaná ve voze.

Autor:AutohitFoto:

V poslední době se množí případy napadení agresivními řidiči, úmyslné vybrzdění či dokonce vytlačování ze silnice není ničím výjimečným. Při současném rozmachu elektroniky se tomuto jednání dá účinně bránit.

Jako ideální nástroj se jeví multifunkční 2kanálkový digitální rekordér s externím duálním kamerovým systémem Observer B1. Nejde o první aparát svého druhu, ale oproti konkurenci vyniká svými funkcemi a designem. Disponuje CMOS obrazovým čipem nabízejícím rozlišení 640 x 480 obrazových bodů a data lze ukládat na SD karty až do velikosti 32 GB.

Observer B1 lze díky dvěma odděleným kamerám instalovat na libovolné místo ve voze a na prohlížení pořízených dat už nepotřebujete propojení s PC. Díky kabelu lze zařízení „spárovat“ s navigací. Užitečná pomůcka vyjde na 8490 Kč.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: