Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Kosmetické vylepšení Freelanderu 2

News

25.05.2012

Společnost Land Rover vyrobila v pořadí 300 000. Land Rover Freelander a s tímto kulatým číslem si pro zákazníky připravila výhodnou nabídku.

Autor:Jiří ŠvamberkFoto:

Na zákazníky, kteří si zakoupí tento vůz, čeká nejenom nabídka v podobě zajímavé ceny, mohou si také vybrat ze tří barevných provedení Mauritius Blue, Barolo Black a Firenze Red.

Tato tři barevná provedení Freelanderu „Sport“ ladí kromě barvy karosérie s madly dveří, kryty zrcátek, zadním spoilerem a bočními přívody vzduchu. Celkový obrázek Freelanderu dotváří černě se lesknoucí mřížka chladiče a velká 19‘‘ kola z lehkých slitin.

V interiéru na zákazníky čekají sportovní kožená sedadla, kožený volant a hlavové opěrky s  logem. Prvky dekoru na palubní desce jsou navrženy v lesklé černi naopak na podlaze vozu naleznete dvoubarevné kobercové rohože s kontrastním lemováním. Ve výbavě nechybí klimatizace, integrované připojení telefonu přes bluetooth nebo systém Terrain Response.

Vozy Land Rover Freelander „Sport“ jsou v  České republice k dostání u všech autorizovaných prodejců. Zákazníci si mohou vybrat ze tří variant motorizace za následující ceny za cenu začínajíci na 1 018 800 Kč za verzi Freelander 2 TD4 4WD Sport.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: