Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Fiat si ve Švédsku udělal legraci z VW

News

18.05.2012

Zřejmě velmi dobrý vtípek se podařil švédskému zastoupení Fiatu. V rámci fotografování ulic Google Street View se mu totiž podařilo zaparkovat rudý Fiat 500C přímo před tamní centrálu Volkswagenu.

Autor:Lukáš NovýFoto:

Někteří sice tvrdí, že červený Fiat 500C zaparkovaný přímo před vchodem do švédské centrály Volkswagenu, je pouze náhoda. Podivují se totiž nad tím, jak by mohl Fiat takovou záležitost naaranžovat. My se ale domníváme, že zjistit si harmonogram mapování nebude až takový problém.

Každopádně švédské zastoupení Fiatu oficiálně vtípek popírá. A zastoupení VW fiátek zvěčněný před svou centrálou komentuje také s nadhledem. Jedno z vysvětlení pro takto zaparkovaný vůz totiž podle tamního tiskového mluvčího je, že majitel tak zoufale sháněl náhradu za svůj vůz, že nechtěný Fiat 500 zaparkoval ve spěchu před centrálou výrobce, ke kterému si šel vybrat nové auto.

S touto teorií ale nesouhlasí fakt, že červená pětistovka mapové auto po projetí kolem centrály chvíli sleduje. Ostatně, přesvědčit se můžete sami. Stačí do Google Map zadat adresu Hantverksvägen 9, Södertälje nebo kliknout na tento odkaz.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: