Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Další do party: Chevrolet Trax

News

15.05.2012

Nový Chevrolet Trax bude jedním z SUV trojčat v rámci koncernu GM. Postaví se tak mezi technicky shodné vozy Buick Encore a Opel Mokka. Vůz, který rozšíří portfolio značky Chevrolet, absolvuje svůj debut na Pařížském autosalonu v září 2012.


Autor:Adam ŠrámekFoto:

Trax umožní značce Chevrolet vstup do rostoucího segmentu malých SUV. Bude se vyznačovat flexibilitou, nízkou spotřebou a ovládáním na úrovni osobního automobilu. To tvrdí přímo lidé z Chevroletu.

Prostorem pro pět pasažérů a velkým zavazadlovým prostorem údajně Trax splní potřeby potenciálních zákazníků ve více než 140 zemích světa, jako například v Kanadě, Mexiku a ve většině Evropy.

Malé SUV se objeví na evropských trzích v sériové podobě již na jaře roku 2013, po uvedení zcela nového Chevroletu Malibu a velmi žádaného Cruze station wagon během roku 2012 se tedy značka snaží prorazit i v dalších nabitých segmentech.

Trax má zkombinocat pevnost a schopnosti SUV s malými rozměry prostřednictvím svalnatého vnějšího tvaru a široké základny. Zatímco jeho vnější forma staví na globální estetice designu Chevroletů, v interiéru Traxu najdeme prvky obvyklé v dražších vozech.

Z hlediska motorizací bude pro malé SUV od Opelu nabízena atmosférická 1.6 o výkonu 85 kW a agregát 1.4 Turbo (103 kW). Naftové verze budou, a sice s motorem 1.7 CDTI – zpočátku s výkonem 93 kW. Zatím známe pouze přiloženou fotogrfii...

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: