Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Chevrolet splní sen

News

10.05.2012

Sny jsou na to, aby se plnily…  Soutěž Chevroletu na Facebooku od 2. května do 27. května 2012.

Autor:Petr BenzlFoto:

„Vyhraj americký sen“ je oficiální název soutěže, kterou zastoupení značky Chevrolet v České republice pořádá prostřednictvím sociální sítě Facebook od 2. května do 27. května. Hlavní výhrou – splněným „americkým snem“ – je zájezd pro dvě osoby do New Yorku ve dnech 11.-16. října 2012. Kromě této hlavní ceny bude rozděleno dalších 100 menších cen. Vyhlášení výsledků soutěže, tedy vyhlášení vítěze hlavní ceny, proběhne nejpozději do 18. června, zveřejněním jména a příjmení výherce na Facebookové stránce Chevrolet Česká republika, https://www.facebook.com/chevrolet.ceska.republika

Co je třeba pro účast a v nejlepším případě pro vítězství udělat? Předně být občanem České republiky, mít zde také trvalé bydliště a nejpozději v den registrace dosáhnout 18 let věku. A propos registrace – účastník si musí vytvořit účet, nebo se přihlásit na www.facebook.com (má-li již uživatelský účet); přejít na webové stránky „Chevrolet Česká republika“ https://www.facebook.com/chevrolet.ceska.republika a označit stránku jako „To se mi líbí“.

Pro registraci do soutěže musí účastník vstoupit do aplikace soutěže „Vyhraj americký sen“ na stránce https://www.facebook.com/chevrolet.ceska.republika/app_166954016761343, v době mezi 2. květnem – 27. květnem 2012 a napsat příběh v rozsahu maximálně 100 znaků o tom, co pro něj Americký sen znamená. Následně zvolí na Facebookové aplikaci jedno pole ze sta, která představují vždy jeden rok ze stovky let od založení společnosti Chevrolet. Pokud se účastníkovi po kliknutí na výherní pole objeví výherní symbol, vyhrává jednu ze 100 věcných cen – modely vozů, čepice Chevrolet, přívěsky na klíče, deštníky.

Výhercem hlavní ceny se stane ten účastník, který odpoví na otázku: Kolik vozů Chevrolet Orlando bude prodáno v květnu 2012 v České republice? Pro určení správné odpovědi jsou rozhodující oficiální registrace SDA v obchodní třídě MPV.


Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: