Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda na hokejovém MS

News

03.05.2012

Škoda Auto vysílá do Švédska a Finska 45 vozů Superb Combi jako oficiální flotilu pro letošní MS IIHF. Hokejové mistrovství světa Mezinárodní hokejové federace IIHF se koná od 4. do 20. května a výboru bylo již několik týdnů před startem oficiálně předáno 25 automobilů.

Autor:AutohitFoto:

Česká automobilka je již podvacáté v řadě oficiálním hlavním sponzorem každoročně pořádaného hokejového MS, které právě dnes začíná ve Finsku a Švédsku. Během této doby najely oficiální automobily již více než pět milionů kilometrů, nebo chcete-li, 125krát objely zeměkouli.

Flotila oficiálních automobilů Škoda pro dopravu činovníků, hostů a materiálu sestává ze 45 aut Superb Combi v bílé barvě, přičemž všechny vozy flotily jsou opatřeny oficiálním označením a emblémy MS. V Helsinkách bude nasazeno 25 aut ve variantě výbavy Ambition Business, dalších 20 ve výbavě Elegance bude jezdit ve Stockholmu a pro finálovou fázi MS se na lodi přeplaví do Helsinek.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: