Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Premiéra: čtyřdveřové kupé Mercedes CLA

News

23.04.2012

V Pekingu ukázal Mercedes-Benz studii Style Coupé, což je předobraz sériového provedení nového malého čtyřdveřového kupé CLA. To se do výroby dostane příští rok.

Autor:Lukáš NovýFoto:

Po veleúspěšném modelu CLS to zkouší Mercedes se čtyřdveřovým kupé o několik tříd níže. Malý model CLA bude stát na technickém základu nového kompaktního Áčka, svými rozměry ale tak trochu pokukuje po střední třídě a určitě bude chtít sebrat zákazníky stylovému Volkswagenu CC.

CLA má být dalším modelem s odvážným designem. Oslovovat má především nové a mladé zákazníky, kteří doposud po Mercedesech příliš netoužili. Zároveň je CLA další šancí jak pozdvihnout image Mercedesu na nových trzích.

O studii toho Mercedes zatím mnoho neprozradil. Jen je jisté, že pod kapotou se nachází nový přeplňovaný čtyřválec s výkonem 155 kW (211 koní), sedmistupňová dvouspojková převodovka a pohon všech kol 4matic.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: