Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Bezpečné Aveo

News

27.02.2012

Chevrolet Aveo zaznamenalo mimořádný úspěch v nárazových testech. V dané kategorii nikdo doposud nedosáhl lepšího výsledku.

Autor:Petr BenzlFoto:

Aveo, malý automobil značky Chevrolet, prohlásil European New Car Assessment Program (EuroNCAP) za nejbezpečnější automobil ve své kategorii v roce 2011. NCAP uveřejnil výsledky 53 modelů prodávaných na evropském trhu.

Na to, aby ho NCAP vyhlásilo za nejbezpečnější automobil ve své kategorii, muselo Aveo dosáhnout ocenění pěti hvězdičkami a dobré skóre ve čtyřech oblastech hodnocení. Chevrolet Aveo loni získal 95 a 87 procentní hodnocení z možného maxima v klíčových oblastech ochrany dospělých cestujících a dětí.

Chevrolet Aveo je standardně vybaven 6 airbagy a mnoha systémy aktivní bezpečnosti, včetně elektronického ovládání stability, ovládání trakce, čtyřkanálového protiblokovacího brzdového systému s brzdovým asistentem a elektronickým rozdělováním brzdné síly. K standardní výbavě navíc patří podpora rozjezdu do kopce a tempomat s omezovačem rychlosti.


Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: