Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Maserati Gran Sport 2012

News

24.02.2012

Maserati do Ženevy přiveze nový GranTurismo Sport, které nahradí model S. Stejně jako v případě Ferrari se technici zaměřili spíše na „železo“ než na vzhled…

Autor:Jiří ŠvamberkFoto:

Maserati GranSport modelového roku 2012 nepřinese změn, který by si člověk neznalý prostředí okamžitě všimnul. Jedná se spíše o decentní retuše nádherně vypadajícího „gétéčka“. Nově budou přední lampy vybaveny LED diodami pro denní svícení a zadní světla lehce zčernaly. Jo, a neměli bychom zapomínat na přepracovaný přední nárazník.

Fotky potvrzující implementaci změn v interiéru zatím nejsou k dispozici (budou až v průběhu Ženevy 2012), nicméně prý je zcela nový volant, která má působit daleko sportovněji než ten současný (nejedná se náhodou o GT?) a redesignem prošly také sedačky.

Atmosférický osmiválec o objemu 4,7 litru má navrch deset koní, což u takového motoru není zanedbatelné číslo, a celkově vykazuje 460 plnokrevníků.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: