Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Faceliftovaný Scénic v prodeji

News

19.02.2012

Renault odstartoval prodej modernizovaných verzí Scénicu. Optické retuše doplňují úsporné diesely a speciální nabídky.

Autor:AutohitFoto:

Jeden z nejúspěšnějších vozů kategorie MPV prodělal facelift. Renault i nadále bude nabízet kratší Scénic a prodloužený Grand Scénic. Ten je navíc k mání v pěti a sedmimístné konfiguraci.

Scénic dostal přepracovanou příď, nové jsou maska, kapota i LED světla. Modernější vzhled mu dle našeho názoru sluší. Uvnitř najdeme nové materiály, řadu nových vychytávek a několik praktických užitečnostích, jako je například automatické přepínání dálkových světel.

Zmínit můžeme i sériový asistent pro rozjezd do kopce. Zájemci o toto rodinné MPV mohou vybírat ze čtyř úrovní výbavy. Avšak již v základu narážíme na prvky jako 4 airbagy, ABS, ESP, asistent pro rozjezd do kopce, 16palcová kola, přední mlhovky, vyhřívaná a elektricky ovládaná zpětná zrcátka, palubní počítač, klimatizace nebo audiosystém s CD a MP3.

Není moc konkurentů, kteří za základní cenu nabízejí něco podobného. Co se motorů týká, v nabídce je zážehová šestnáctistovka s výkonem 81 kW, dále pak diesely 1.5 dCi (81 kW) a 1.6 dCi (96 kW). Obě vznětové jednotky vynikají nízkou spotřebou, ta začíná v kombinaci na 4,4 l.

Ceník (pro Scénic, Grand scénic je o 15 000 korun dražší)

1.6 (81 kW) od 359 900 Kč
1.5 dCi (81 kW) od 419 900 Kč
1.5 dCi (81 kW) EDC od 489 900 Kč
1.6 dCi (96 kW) od 498 900 Kč

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: