Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Opel Insignia v úpravě BSR

News

04.02.2012

Švédský tuningový úpravce BSR představuje optimalizační software pro vůz Opel Insignia 2.8T V6 vyrobený mezi lety 2008–2012. V originálním nastavení nabízí tento vůz výkon 260 koní a točivý moment 350 N.m.

Autor:AutohitFoto:

Výsledkem práce techniků BSR je průměrné zvýšení výkonu o velmi zajímavých 15,9 %, a to v širokém spektru otáček (konkrétně 2100 až 6000 min-1). Maximální výkon pak vrcholí hodnotou 317 koní a točivý moment 450 N.m.

Díky unikátnímu PPC3 Tuning Systému probíhá přehrání softwaru řídicí jednotky motoru přes diagnostickou zástrčku OBD a celý proces přehrávání je doslova otázkou několika málo minut. Bez použití nářadí nebo nutnosti zvednout kapotu.

Pakliže budete z nějakého důvodu s navýšením nespokojeni nebo budete jen chtít jezdit v továrním nastavení, stejně jednoduchým způsobem lze program řídicí jednotky vrátit do původního nastavení.

Nicméně podle našich bohatých zkušeností s úpravcem BSR to nebude vůbec nutné.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: