Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda má novou linku na nápravy

News

17.01.2012

Škoda v závodě na výrobu agregátů v Mladé Boleslavi zprovoznila modernizovanou linku pro výrobu zadních náprav. Její kapacita je 1700 náprav denně.

Autor:AutohitFoto:

Koncem roku 2011 spustila automobilka Škoda Auto novou výrobní linku na výrobu yadních náprav. K navýšení kapacity na 1 700 náprav denně přispěla především rozsáhlá modernizace stávající linky a zvýšení stupně její automatizace. Celá výrobní linka nyní měří na délku 60 metrů. Doposud linka vyráběla 1 000 náprav denně.

Výroba náprav je důležitou součástí závodu na výrobu agregátů v Mladé Boleslavi. Před  několika měsíci byla uvedena do provozu nová linka pro montáž předních náprav. Vedle náprav vyrábí závod také převodovky a motory pro modely značky ŠKODA.

"ŠKODA s pokračující největší modelovou ofenzívou ve své historii hodlá v příštích letech výrazně růst," podtrhl Michael Oeljeklaus, člen představenstva společnosti ŠKODA za oblast výroby. "S tímto cílem investujeme do nových výrobních technologií a postupně zvyšujeme kapacity v našich závodech. Proto ve všech oblastech výroby jedeme na plný plyn a produkci a efektivitu výroby i nadále důsledně zlepšujeme a zvyšujeme. Nové linky na výrobu náprav v Mladé Boleslavi k tomu podstatným způsobem přispějí."

Investice jsou důležitým opatřením v rámci Růstové strategie ŠKODA. Do roku 2018 chce automobilka své celosvětové prodeje zvýšit minimálně na 1,5 milionu vozů ročně.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: