Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Den otců s Coca-Colou

PR

14.06.2013

Den otců (16.června) je za dveřmi, lahev Coca-Cola se jménem nebo vtipnou přezdívkou je skvělým dárkem, který potěší každého tatínka.

Autor:Jan GaislerFoto:

V rámci kampaně Poděl se o radost! je ikonické logo Coca-Cola nahrazeno křestními jmény nebo přezdívkami. Je možné vybírat ze 100 nejoblíbenějších českých jmen, která naleznete na půllitrových lahvích. Přezdívky a roztomilá oslovení jsou pak na větších baleních – 1 l, 1,5 l a 2 l. Osobitá lahve zdůrazní výjimečnost obdarovaného a potěší všechny tatínky.

Pokud si nevyberete z nabídky, pak je možné si nechat vytvořit vlastní plechovku Coca-Cola. V rámci kampaně Poděl se o radost! probíhají na území České republiky akce, na kterých si zájemci mohou sami navrhnout plechovku se svým vlastním nápisem. Navíc je možné sdílet virtuální pojmenovanou plechovku Coca-Cola skrze sociální sítě přes digitální platformu www.podelseoradost.com.

Tagy:
Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: