Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Fórum inspirace: podnikatelská konference s myšlenkou

PR

21.05.2013

ABRA Software pořádá ve dnech 10. a 11. října 2013 druhý ročník neziskové konference s názvem Fórum inspirace, jejímž cílem je sdílení zkušeností a znalostí mezi podnikateli a také podpora studentů.

Autor:Tisková zprávaFoto:

Fórum inspirace proběhne v muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi.

Konference je platformou pro sdílení znalostí a zkušeností, která si klade za cíl posunout české podnikatelské prostředí. Financovaná je pouze z konferenčních poplatků a interních zdrojů ABRA Software a.s. Jaroslav Řasa, zakladatel ABRA Software, moderátor a „otec myšlenky konference“ k pořádání letošní konference řekl:“ Stejně jako loni všem řečníkům pokládám zásadní otázku „V čem je vaše tajemství? Jaká idea, postup, zásada nebo dovednost stojí za Vaším úspěchem? Podělí se tak s námi o své zkušenosti, které budou inspirací pro každý byznys!“

Na konferenci bez nároku na honorář vystoupí i letos celá řada špičkových manažerů a podnikatelů, často se světovými úspěchy. O své zkušenosti a pohled na ženy v byznysu se podělí například Renata Mrázová, o slušnosti v podnikání bude mluvit zakladatel M. C. TRITON Luděk Pfeifer, o prevenci rizik pak pohovoří Jiří Týc z ČEZ Energoservis, divize Temelín, o dlouhé náročné cestě za úspěchem v Africe pohovoří Josef Novák, ředitel společnosti VEBA textilní závody. Seznam všech inspirativních řečníků včetně jejich medailonků najdete na www.forum-inspirace.cz/speakeri.

Konference je vhodná zejména pro podnikatele, ředitele, manažery a vedoucí pracovníky se zodpovědností za rozvoj podniku z řad SMB firem, ale i živnostníků či větších firem. Z konference si tito lidé odnesou nejen nové znalosti a dovednosti, ale i kontakty a inspiraci pro další podnikání.

Program přednášek a diskuzních panelů je přístupný také pro vysokoškolské studenty, kterým toto fórum nabízí neopakovatelnou příležitost, díky níž se dostanou mezi elitu českého podnikání a budou tak mít šanci zjistit, jak funguje komplexní řízení a expanze firem nebo třeba motivace zaměstnanců.

Kompletní program včetně video pozvánky a podrobné informace najdete na www.forum-inspirace.cz.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: