Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Průvodce ochranou vašeho plechového miláčka

PR

26.02.2013

Vyvoněné auto bez nejmenšího škrábance – to je ideální stav vozidla, po kterém toužíme za každých okolností. Nečekané události ovšem dokážou opečovávané plechy čas od času pošramotit, stejně jako zbloudilý kamínek udělá pěkného pavoučka na předním skle.

Autor:PRFoto:

Chcete-li všechny nepříjemné náhody, kterým se prostě nelze vždy vyhnout vlastním řidičským umem, rychle vyřešit a auto zas používat v plné kráse, zvolte odpovídající havarijní pojištění s připojištěním.

Havarijní pojištění – samozřejmý základ
Běžné havarijní pojištění chrání vaše vozidlo v případě nehody a zajistí vám prostředky na opravu vzniklých škod. Pojištění u AllianzDirect.cz navíc chrání automobil i v případě odcizení, poškození nebo zničení vozidla v důsledku živelní události či vandalismu. Nyní díky mimořádné akci získáte pojištění na 2 měsíce zdarma a navíc slevu za bezeškodný průběh až 60 %. Doporučit lze havarijní pojištění i jako výhodný balíček s povinným ručením. Sympatické jsou rovněž podmínky zápůjčky náhradního vozidla, což odvrátí újmu na vašich podnikatelských a osobních aktivitách.

Připojištění – od střechy po kola
Zajímavé výhody a nadstandardní ochrana začínají s možnými speciálními připojištěními. U povinného ručení je zodpovědné myslet na úrazové pojištění osob ve vozidle. Náklady na léčbu obětí dopravní nehody jsou astronomické a můžou vás zruinovat na celý život.

Z praktických služeb zmiňme pojištění čelního skla. Dnes už bývá normou pojištění všech obvodových skel kromě otevíratelných střešních oken. Pojistit lze i zavadla v kufru nebo na střešním nosiči či boxu. Speciální akce nabízejí i pojištění střechy či pneumatik. Setkáte se i produktem GAP, který pojistí vozidlo proti postupné ztrátě jeho hodnoty, a v případě odcizení nebo totální škody budete mít z plnění dostatek prostředků na koupi zcela nového vozu.

Většinu z výše zmíněných pojištění vozidel lze navíc sjednat jednoduše on-line a pokud máte v plánu vyvézt vašeho městského elegána do horského terénu, není nic jednoduššího, než ho okamžitě a pohodlně připojistit na rizikovou výpravu.

Na závěr je vhodné uvažovat i o rozšířených variantách asistenční služby. Došel vám benzín? Píchli jste kolo? Spletli jste palivo při tankování? Potřebujete z místa nehody rozvést vaše nejbližší nebo přistavit či navrátit náhradního auta do půjčovny? Prozkoumejte, co vše vám prémiové nabídky asistence zajistí. Jak vidíte, pojistit se dá skoro proti všem myslitelným nepříjemnostem na silnici i mimo ni.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: