Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nenechte si ujít KIA DRIVING EXPERIENCE v Jihlavě! Registrace uzavřena.

Info

22.11.2012

Seriál dopravněbezpečnostních akcí pod patronací BESIPu pokračuje v sobotu 8. prosince v Jihlavě.

 Události Fiat Driving Experience Sosnová 2012 Události Fiat Driving Experience Sosnová 2012 Události Fiat Driving Experience Sosnová 2012

Co vás čeká? Zejména kurz bezpečné jízdy, který povedou odborníci z BESIPu.

Od odborníků a zkušených instruktorů se dozvíte cenné rady, jak dále vylepšit své řidičské schopnosti, zopakujete si zásady bezpečné jízdy, první pomoci a dozvíte se něco o nejnovější automobilové technice.

Během jednoho dne budete mít exkluzivní možnost propojit teorii s praxí, a tedy vše, co se dozvíte na seminářích, si budete moci ihned vyzkoušet v praxi na jihlavském polygonu.

Vyzkoušíte si tak nejen modelové mezní situace na kluzné ploše nebo aquaplaningové vaně, ale budete moci i detailně poznat a osobně vyzkoušet aktuální modelovou nabídku značky Kia.

 Události Fiat Driving Experience Sosnová 2012 Události Fiat Driving Experience Sosnová 2012 Události Fiat Driving Experience Sosnová 2012

Celá akce se bude odehrávat na moderním polygonu Jihlava-Hosov, který jako teprve čtvrtý areál v České republice pořádá kurzy bezpečné jízdy. Areál se nachází u Jihlavy blízko dálnice D1.

Celodenní program včetně odborných přednášek, soutěží, zkušebních jízd vás bude stát 490 Kč; pro majitele vozu Kia pak pouze 290 Kč. V ceně každého vstupného je zahrnuto občerstvení a jako bonus obdržíte půlroční předplatné časopisu AUTO7 v hodnotě 389 Kč!


Události Fiat Driving Experience Sosnová 2012



PARTNEŘI AKCE







Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: