Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda Yeti nyní ve vrcholné výbavě Laurin & Klement

Český trh

11.11.2012

Oblíbený model kategorie SUV je po Octavii a Superbu třetím vozem značky, který bude nabízen ve výbavě pojmenované po zakladatelích podniku.

Autor:Pavel FabryFoto:

Automobily Škoda Yeti Laurin & Klement

Václav Laurin a Václav Klement v roce 1895 založili společnost, která později spojila své síly se Škodovými závody. Jejich jména nese vrcholná výbava, kterou nyní dostalo také Yeti. To přitom za prvních devět měsíců letošního roku zaznamenalo o 31 % úspěšnější prodej v porovnání se stejným obdobím v loňském roce.

Yeti ve výbavě Laurin & Klement rozpoznáte podle 17" kol Annapurna z lehké slitiny, bi-xenonových natáčecích světlometů, skly SunSet s vyšším stupněm tónování či stříbrného střešního nosiče.

Automobily Škoda Yeti Laurin & Klement

Vrcholná výbava dává interiéru luxusnější nádech.

Interiér je zaměřen na komfort, nechybí tak sedadla v černé kůži se stříbrným obšitím, stejně je proveden multifunkční volant, hlavice řadicí páky či madlo ruční brzdy. Vše je navíc opatřeno nápisy L&K.

Třešničkou na dortu je příplatkový bezpečnostní prvek schopný rozpoznat únavu řidiče. Systém vyhodnocuje styl jízdy a v případě potřeby řidiče varuje signálem na přístrojovém panelu.

Automobily Škoda Yeti Laurin & Klement

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: