Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Kia Carens konečně bude vypadat k světu

News

20.09.2012

Nevýrazné MPV nahradí na pařížském autosalonu zvětšenina nového cee´du.

Autor:Jan GaislerFoto:

Automobily Kia Carens 2012

Novinka je již třetí generací korejského MPV. Její předchůdkyně nejsou na tuzemských silnicích příliš častým jevem, Kia má však ambice to změnit. Na technická data, úrovně výbavy a další bližší informace si bohužel budeme muset počkat do 27. září, kdy v Paříži dojde ke slavnostnímu odhalení.

Stručná tisková zpráva obsahuje jen několik málo základních informací. Víme tak, že konstruktéři postavili carens na zcela nové platformě, zapracovali na využitelnosti vnitřního prostoru a prodloužili rozvor. A stejně jako u současné generace pobere nový carens až sedm cestujících.

Automobily Kia Carens 2012

Slavnostní odhalení bude Kia na svých stránkách vysílat do celého světa.


Ale hlavně už víme, jak bude carens vypadat. S agresivní maskou chladiče a dozadu protaženými světly nás seznámil již nový cee´d, carens jen trochu ubrousil jejich hrany a působí tak o něco uhlazeněji. Boky i záď příliš emocí nevzbudí, nechybí však střešní spoiler. Interiér se veze na stejné konzervativní vlně, která unáší všechny nové modely automobilky. Větší priorita zde náleží přehlednosti a jednoduchosti před nadčasovými designérskými kreacemi.

Kia však do Paříže nepoveze jen jednu novinku. Carens zde bude doprovázet nový pro_cee´d nebo hybridní verze sedanu Optima. Mezi návštěvníky se chystá i modernizované SUV Sorento.

Automobily Kia Carens 2012

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: