Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nissan v Česku rozjel svou GT Academy

News

04.08.2012

Díky této soutěži se mohou milovníci hry Gran Turismo proklikat z virtuální dráhy až na skutečný Hungaroring.

Autor:Jan GaislerFoto:

Automobily Nissan 370Z

GT Academy je společný projekt společností Nissan a Sonny, který vznikl v roce 2008. Až dosud byl dostupný pouze v USA a západní Evropě, i tak si ho již vyzkoušelo 1,5 milionu hráčů. K nim se nově mohou připojit také zájemci z České republiky, Slovenska a Maďarska.

Cílem soutěže je najít nejlepšího hráče známé hry Gran Turismo. Lákavá je i výhra – možnost vyzkoušet si Nissan 370Z na okruhu Hungaroring. Pokud jste tedy mezi pixely jako doma a chcete zjistit, jak moc vám vaše umění bude užitečné na skutečné dráze, neváhejte.

GT Academy sestává ze dvou částí. První je kvalifikace, která potrvá do 8. září. V této fázi se hráči snaží s virtuálním sportovním automobilem Amuse NISMO 380RS Super Leggera co nerychleji projet dráhu Deep Forest Raceway. Svůj nejlepší čas pak emailem zašlou organizátorům, kteří vyberou nejrychlejší třicítku jezdců pro národní finále. To se koná 15. září v Praze a jeho vítěz si zaletí na kýžený výlet do Maďarska.

Podmínkami účasti jsou věk nad 18 let, platný řidičský průkaz kategorie B a účet v síti PlayStation@Network registrovaný v České republice. K tomu musíte mít doma konzoli PlayStation 3 a hru Gran Turismo 5.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: