Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Už i modely C5 a C8 se dočkaly nového loga Citroënu

News

06.07.2012

Kromě této změny a drobných inovací vzhledu přivál současný facelift rozšíření výbavy vozů.

Autor:Jan GaislerFoto:Pomyslné šípy tvořící logo automobilky jsou nyní zaoblenější a o trochu výraznější. Ke „kulatému“ designu vozů se tedy hodí víc, než starý špičatý znak. O nějakou výraznou změnu, které si zákazníci všimnou na první pohled, se však nejedná.

U modelu C5 je zaujmou spíše 17palcová litá kola Egée (v některých verzích jsou bez příplatku), nebo rozšíření barevné palety o hnědý odstín Guaranja. V interiéru zůstalo vše při starém, jen u nejvyšší verze Exclusive se objevilo nové látkovo-kožené čalounění.

Nabídka výbavy se rozrostla o navigaci eMyWay propojenou se systémem Connecting Box. Ten je kompatibilní se zásuvkami Jack i USB. Navíc obsahuje hands free sadu s technologií Bluetooth. Pro verzi Tourer připravil Citroën také couvací kameru.

S oživením masky MPV C8 pomáhá novému logu výrazná chromovaná lišta, bystrý pozorovatel odhalí doteky designérů i na předních světlometech. Skromné retuše proběhly také na zadní části vozu. Ani tento model nebyl ochuzen o novou barvu. Jde o čerň Onyx, která pokrývá zpětná zrcátka, sloupky dveří a lišty na bocích a náraznících.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: