Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Veterán jako investice? Čtěte jarní AMS Classic

Info

08.05.2012

Na pulty obchodů s tiskovinami přichází nové číslo AMS Classic, magazínu věnovaného historickým automobilům a jejich příběhům.Speciálem jarního čísla 2012 je několik obsáhlých materiálů věnovaných veteránům jako zajímavému způsobu investice, přičemž nechybějí názory odborníků na danou tematiku přímo z české scény. V článku najdete také tipy na vozy, které se staly v posledních letech velmi vyhledávaným a tudíž ceněným zbožím. V hlavním materiálu se zaměřujeme na tři klasiky se stále stoupající hodnotou – BMW 507, Porsche 911 T a Citroën 2CV.

Kromě tohoto speciálního materiálu nechybí v jarním Classicu ani plejáda jízdních dojmů z pozoruhodných automobilů, zmiňme třeba Karmann Ghia TC, Peugeot 404 nebo Ford A Speedster. Rubrika Youngtimer přináší srovnání Fordu Granada, Opelu Senator a Mercedesu 230.4 nebo dojmy z jízdy s čerstvě zrenovovaným Volvem 262C.

Ani tentokrát jsme nevynechali předválečné období, o čemž vás přesvědčí nostalgické příběhy Škody 430D, Aera 30 a Pragy Baby. Na své si přijdou i obdivovatelé ikonických automobilů z 50., 60. a 70. let minulého století. Vzrušující příběh zavede čtenáře na exkluzivní závod Monte-Carlo Historique, který se nepodobá ničemu, co jsme zatím absolvovali. Praktické informace najdete například v materiálu přinášejícím přehled důležitých evropských muzeí, článek o historii automobilové reklamy zase potěší i poučí.

A to není zdaleka všechno, co na vás na 132 barevných stranách kvalitního papíru čeká. AMS Classic jaro 2012 se prodává za příznivou cenu 99 Kč, časopis si můžete také předplatit.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: