Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Modelový rok 2013 začíná u Škody již na konci května

Český trh

03.05.2012

Zanedlouho tak tuzemská automobilka naservíruje zákazníkům nové akční nabídky, designové pakety i technická vylepšení. Vynechán nebude žádný typ z portfolia.

Automobily Škoda Superb LK 20122.jpg" />

Začneme u vlajkové lodi automobilky – modelu Superb. Ten se konečně dočká nejvyšší výbavy Laurin & Klement. Kromě tradičních plaket L & K na blatnících a černých lamel chladiče se od ostatních verzí odlišuje interiérem oděným do luxusní hnědé kůže.

Octavia RS zrychlí, ale jen podle názvu. Dostane totiž akční paket „Speed“, který poznáte podle černých 18palcových kol Neptune a zelené metalízy Rally. Úroveň interiéru pozvedla Alcantra s červeným prošíváním a rádio Bolero dirigující dvanáct reproduktorů. Motor i podvozek však zůstane beze změn.

Ani pomalejší Octavie nepřijdou zkrátka. Vozy se stupni výbavy Prima a Ambition se budou prodávat jako akční modely Champion. Pro první to znamená navíc přední mlhovky, palubní počítač, centrální zamykání a tónovaná skla, druhý si polepší o tempomat, nové rádio a 15palcová kola.

Automobily Škoda Yeti 1.4 TSI Active

Yeti také dostane handsfree sadu GSM III Premium.

Yeti vyrazí do nového modelového roku na dvoubarevných 17palcových kolech style, s červenou metalízou Cinnamon a sedaly potaženými čalouněním „Avenue“. To vše zahrne akční model Style.

Na modelu Fabia chce tuzemská automobilka připomenut svůj triumf v seriálu IRC (Intercontinental Rally Challenge). Ovšem tato oslava není přístupná všem, pozvány byly pouze specifikace RS a Monte Carlo. Ostatní fabie však příliš truchlit nemusí, jedinou změnou je symbol vítěze IRC na předním blatníku resp. samolepka šampiona IRC na zadním skle.

Jedinou změnou u nepříliš dobře prodávaného Roomsteru je možnost objednat si ho také v provedení Bicolor. Tedy s barevnou střechou a dekorativními foliemi na bocích vozu.

Nejmenší Citigo se v mladoboleslavské rodině ještě ani nestihlo rozkoukat a již dostalo své první vylepšení. Tím je pětistupňová robotizovaná převodovka ASG vážící pouhých 30 kg. V nabídce přibyly i nové odstíny barev.

Automobily Škoda Citigo pětidveřové 2012

Citigo je nejnovější přírůstek v rodině Škoda.


Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: