Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Honda Civic je opět v akci

Český trh

20.04.2012

Automobilka nejdříve k novým vozům rozdávala iPady, nyní je zdarma vybavuje sadou příslušenství Sport. A jako bonus prodloužila záruku.

Autor:Jan GaislerFoto:

Automobily Honda Civic paket Sport 2012

I když třídveřový civic může působit sportovněji, nabídka je určena pouze pro pětidveřovou variantu. Na motorizaci nezáleží, zákazník si však musí vybrat vůz s výbavou Comfort, Sport nebo Executiv. Pokud na objednávce zaškrtáte správnou kombinaci kolonek, dostanete civic s designovými doplňky v ceně 50 000 Kč zdarma.

Automobily Honda Civic paket Sport 2012

Nabídka trvá od 17.4. do 30.6.2012.


Co konkrétně sada Sport obsahuje? Především spoilery – přední, zadní, prahový a okenní. Ten jediný se nesnaží napodobit vzhled karbonu, ale je lakován v odstínu karoserie. Ostatním by také více slušela konkrétní barva než hraní si na drahý materiál. Jak je u podobných úprav běžné, nechybí ani ozdobné lišty prahů dveří (přední jsou dokonce osvětleny). Celková změna vzhledu je decentní a civic příjemně oživuje.

Kromě designu vylepšila Honda také záruční dobu, kterou prodloužila na pět let. A aby toho nebylo málo, připravila pro české zákazníky nový produkt v oblasti financování označovaný jako „Správná volba“. Zda je opravdu správná si musí každý zákazník rozmyslet sám, dárek v podobě příslušenství Praktik, karta CCS nebo pojištění skel zdarma mu rozhodování možná usnadní.

Automobily Honda Civic paket Sport 2012

Nový civic je u nás v prodeji od letošního března.


Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: