Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda zlevnila skladové Octavie Tour

Český trh

17.04.2012

Před červnovým příchodem nového modelu se automobilka snaží doprodat poslední vozy současné generace a výhodná cena je pro zákazníky ten nejlepší impulz.

Autor:Jan GaislerFoto:

Automobily Škoda Octavia Tour doprodej 2012

Nebudeme chodit kolem horké kaše – základní cena octavie tour s agregátem 1,4 MPI (59 kW) klesla na 249 900 Kč. Dostupnější je i verze Combi, nebo silnější motorizace 1,6 MPI (75 kW). Za výhodnou cenu tak lze pořídit kvalitní vůz s velkorysým prostorem pro posádku i zavazadla.

Paket Trumf Plus mu navíc dodá nějaký ten náznak luxusu. Balíček v hodnotě 15 000 Kč zahrnuje klimatizaci, elektrické ovládání předních oken, palubní počítač a další čtyři reproduktory. Vizuální dojem vylepší tónovaná skla a 15palcová litá kola.

Automobily Škoda Octavia Tour doprodej 2012

Cena Octavie Tour je nyní na svém historickém minimu.


Zájemci by neměli s nákupem příliš otálet, vozů za výhodné ceny je k dispozici pouze omezená zásoba.

Na závěr si můžeme shrnout životní dráhu octavie tour. První generace přišla v roce 2004, současná verze se pak v showroomech objevila v listopadu 2010. Dohromady bylo vyrobeno 32 000 levných octavií, z toho 5 500 jezdí v Česku. Vzhledem k tomu, že „normálních“ octavií se vyrobily již čtyři miliony, jde pouze o okrajový model tuzemské automobilky.

Automobily Škoda Octavia Tour doprodej 2012

Tour vychází ze současné octavie před faceliftem.


Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: