Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Volkswagen nabízí up! už i v Česku

Český trh

02.04.2012

V základu přijde minivůz na 192 900 Kč, je tedy o 13 000 Kč dražší než jeho český sourozenec Škoda Citigo.

Autor:Jan GaislerFoto:

Automobily Volkswagen up! předprodej 2012

Model up! jsme vám po technické stránce již představili, nyní se tedy pojďme věnovat jeho výbavě a cenové politice. Od začátku prodeje si zákazníci budou vybírat mezi dvěma a čtyřmi dveřmi (příplatek 10 000 Kč), litrový motor (44 nebo 55 kW) se blahodárně projeví na výši provozních nákladů.

Základní verze nese označení Take up!. Již zmíněných 192 900 Kč vystačí na ABS, čelní a boční airbagy, elektromechanický posilovač řízení a výškově nastavitelný volant. Tento seznam výbavy přijde většině zákazníků příliš krátký, nejprodávanější je proto Move up!.

Automobily Volkswagen up! předprodej 2012

Volswagen si hodně slibuje od nové pětistupňové automatizované převodovky.


Je sice o 10 000 Kč dražší, ale také o celou řadu prvků bohatší. Bezpečnou jízdu hlídá spolu s ESP také EBV (elektronické rozdělování brzdné síly) a MSR (omezovač točivého momentu). V ceně je kromě jiného i centrální zamykání, elektrické ovládání předních oken nebo výškově nastavitelné sedadlo řidiče.

Nejvýše pak stojí High up! za 227 900 Kč. Zde si posádka užije takové libůstky, jako rádio RCD, klimatizaci, vyhřívaná přední sedadla, kůží obšitý volant, elektricky nastavitelná zrcátka a podobné prvky, které se vyskytují spíše u vozů vyšších tříd.

Dá se předpokládat, že se up! v tuzemských prodejních statistikách bude muset sklonit před domácím Citigem. A jako třetí vzadu (hodně vzadu) nejspíš skončí poslední z koncernových trojčat, Seat Mii.

Automobily Volkswagen up! předprodej 2012

Nabídka Volkswagenu zahrnuje širokou příplatkovou výbavu.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: