Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

U Peugeotu se modernizovalo

News

30.03.2012

Modely Partner a Expert přijaly aktuální designový směr značky, vlastní je jim i politika nízkých emisí oxidu uhličitého.

Autor:Jan GaislerFoto:

Automobily Peugeot Partner Tepee modernizace 2012

Korekce vzhledu obou vozů proběhla podle podobného scénáře: starý znak automobilky nahradila jeho současná verze, objevili se modernější linie a pro pocit luxusu přibylo chromu. Partner navíc dostal nová přední světla a zpětná zrcátka, zadní světla byla vylepšena černým podkladem.

Partner i jeho osobní verze Partner Tepee jsou nyní nabízeny se zážehovými a vznětovými motory o jednotném objemu 1,6 l, jejichž výkon se pohybuje mezi 55 – 72 kW (55 – 82 kW u verze Tepee). Přibyla mikrohybridní technologie e-HDi, snížila se produkce CO2.

Největší novinkou na podvozku je systém Grip Control, který zajistí lepší pohyblivost na povrchu se zhoršenou přilnavostí. Stačí vybrat jeden ze čtyř pracovních režimů (písek, sníh, bláto a standard) a řízení prokluzu kol společně s pneumatikami Mud & Snow se postarají o jízdu bez přebytku adrenalinu.

Automobily Peugeot Partner Tepee modernizace 2012

Partner se vyrábí ve Španělsku ve městě Vigo.


Partner se dodává ve dvou délkách (438 a 463 cm), zákazník si tak může vybrat mezi nákladovým prostorem o velikosti 3,3 nebo 3,7 m3. U tohoto typu vozu posádka ocení množství odkládacích prostor o celkovém objemu 58 l. Větší předměty lze převážet uvnitř lavice Multi-Flex, která přináší dalších 400 l využitelného objemu. Navíc se na ní usadí tři osoby.

Uvnitř Partneru Tepee žádnou lavici nenajdete, pro pasažéry je zde připraveno sedm samostatných sedadel. Mezi prvky komfortní výbavy nejvíce upoutá střecha Zénith. Sestává ze čtyř samostatných oken ve stropu a kromě prosvětlení interiéru přináší 80 l dodatečného úložného prostoru. Samozřejmě nechybí ani položky jako dvouzónová automatická klimatizace, parkovací asistent či samočinné rozsvěcení světel.

Dodávka Peugeot partner je dispozici za 314 900 Kč, cena partneru tepee startuje díky právě probíhající akci na 290 000 Kč.

Automobily Peugeot Expert modernizace 2012

Expert se pyšní novou maskou chladiče.


Větší Expert spoléhá na pětici vznětových agregátů o objemu 1,6 a 2,0 l, které pokrývají širokou výkonovou škálu 66 – 120 kW. Nejvýkonnější motory nemají kromě manuální převodovky problém ani s automatem, také u experta je k dispozici systém Grip Control.

Většinu modernizací doprovází zvýšení úrovně bezpečnosti a nejinak je tomu u experta. Zesílenou konstrukci karoserie, ESP a šestici airbagů nově doplňuje příplatková signalizace podhuštění a fixní omezovač rychlosti (u nákladní verze).

Peugeot expert lze pořídit za 459 900 Kč, expert tepee přijde v základu na 582 300 Kč.

Automobily Peugeot Expert modernizace 2012

Expert se vyrábí ve dvou různých délkách a se dvěma různými výškami.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: