Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Fiat připravil pro Pandu balík doplňků

News

15.03.2012

I když ke spolupráci přizval Mopar, sportovní divizi koncernu Chrysler, žádnou divočinu nečekejte. Sportovní úpravy na takovém voze by stejně vypadaly jako hloupý vtip.

Autor:Jan GaislerFoto:

Automobily Fiat Panda doplňky 2012

Hvězdou Fiatu na ženevském autosalonu je sice Fiat 500L, automobilka však neopomněla připomenout návštěvníkům i novou pandu. Tato připomínka zahrnuje více než 70 originálních doplňků, kterým má na prestiži přidat jméno Mopar. Je zjevné, že v tomto případě jde spíše o marketingovou záležitost, než o nějakou zásadní spolupráci.

Díly jsou v katalogu rozděleny do tří oblastí: Customization (přizpůsobení), Utility (užitečnost) a Comfort. Pod titulkem Customization najdete mimo jiné hliníková 15palcová kola, střešní lišty, barevné kryty zpětných zrcátek nebo ozdobné náboje kol. Nechybí ani hravé samolepky.

Automobily Fiat Panda doplňky 2012

Černo-vínová kombinace pandě vyloženě sluší.

Největším lákadlem kategorie Utility je Blue & Me TM TomTom, kombinace navigace a multimediálního systému. Dále obsahuje dětské sedačky, parkovací senzory, mříž pro oddělení zvířat od cestujících a další spíše praktické produkty.

Comfort je zde myšlen ve smyslu „převážená zavazadla nesmí ubírat cestujícím pohodlí“. Proto zde figurují nosiče kol, lyží nebo kajaků spolu se střešními boxy různých velikostí.

Fiat také vytvořil dva výhodné balíčky (Techno a Flex), které zahrnují vybrané produkty v celkové hodnotě 500 eur.

Automobily Fiat Panda doplňky 2012

Bez nosiče to nejde, dovnitř se kola prostě nevejedou.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: