Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

O atraktivitu Tiguanu se postará paket R-Line

News

10.11.2011

Volkswagen Tiguan ve výbavové verzi Sport & Style je nyní možné zkrášlit o paket R-Line. Na doplňky v interiéru i exteriéru si připravte 63 100 Kč.

Autor:David SkalošFoto:

Automobily Volkswagen Tiguan R-Line

Zevnějšek R-Line se oproti běžnému Tiguanu liší na první pohled dynamičtějším designem.

Paket obsahuje přední "lízátko", náznak difuzoru v zadním nárazníku nebo rozšířené boční prahy, do kterých jsou vsazeny lišty v barvě matného chromu. Na přání je možné si přiobjednat 19palcová kola „Mallory“ z lehké slitiny, která nahrazují standardní paketové „osmnáctky“. Nádech sportovna dodává Tiguanu také zadní spoiler, který si však mohou zákazníci pořídit i pro libovolný model Tiguanu.

Automobily Volkswagen Tiguan R-Line

R-Line exteriér lze kombinovat s bílou a perleťově černou barvou nebo stříbrnou, modrou a šedou metalízou.


Interiér paketu R-Line se vydává obdobným směrem. Svědčí o tom tvarování předních sedadel a všudypřítomné logo R-Line. Součástí paketu jsou také kryty pedálů z ušlechtilé oceli. I vnitřní výbavu je možné rozšířit o položky za příplatek; jedná se například o kožené čalounění „Vienna“ či černý strop v odstínu Titan.

Sečteno a podtrženo, za kompletní paket R-Line pro interiér a exteriér zaplatíte 63 100 Kč. Samotný exteriérový balík vyjde na 44 300 Kč.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: