Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Seat připravil paket Copa i pro Alhambru

News

10.10.2011

Jako u ostatních modelů přináší řadu prvků z nadstandardní výbavy za zvýhodněnou cenu.

Autor:Jan GaislerFoto:

Automobily SEAT Alhambra Copa 2011

Seat se letos se svým MPV opravdu činí. Rozruch způsobil pohonem všech kol, čistším dieselem zase zabodoval u zeleně smýšlejících řidičů. Ovšem největším tahákem bude nejspíš právě paket Copa.

Jeho bohatost závisí na tom, jakou základní výbavovou linii si zákazník pro svou Alhambru zvolí. K nižší s názvem Reference dostane multifunkční volant, funkci Auto Hold pro elektronicky ovládanou ruční brzdu, přibudou nové odkládací prostory. Při zvyšování míry luxusu samozřejmě nesmí chybět výkonnější audio.

Automobily SEAT Alhambra Copa 2011

Novinkou jsou i pneumatiky ContiSeal.


Dalším zajímavým prvkem je třízónová klimatizace, díky které se nikdo z posádky nezpotí ani nenachladí. Správný pitný režim cestujících na zadních sedadlech nově podporují držáky nápojů, drsnější vzhled (je-li něco takového u MPV možné) zaručují 16palcová litá kola. Seznam výbavy s nálepkou Copa je ještě mnohem delší, ale jen její vypsání by zabralo další odstavec.

Takže se raději podíváme, co zajímavého Copa přináší u vyšší výbavové linie Style, kde se Seat snaží pasovat Alhambru do role sportovního vozu. Tomu odpovídají 17palcová kola, podvozek a sedačky s přídomkem „sportovní“, černý interiér. Parkovací senzory hlídají předek i zadek vozu, přibyl asistent dálkových světlometů. A i zde obsluhuje klimatizace tři zóny.

Zásadní otázka samozřejmě zní, jak moc se Copa vyplatí? Specifikace Copa Reference zákazníkovi ušetří 41 575 Kč, Copa Style pak 29 100 Kč. Nejlevnější Alhambra Copa tak stojí 659 800 Kč, resp. 727 800 Kč.

Ani příznivci ostatních modelů z Pyrenejského poloostrova nebudou ochuzeni, akce Copa se týká i modelů Altea, Leon a Ibiza.
 
Automobily SEAT Alhambra Copa 2011

Takto vypadá "sportovní" interiér uvnitř MPV (výbavová linie Style)


Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: