Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Ameriky přijedou na náplavku

News

08.09.2011

V sobotu 10. září se v Praze na náplavce u Rašínova nábřeží uskuteční největší český sraz vozidel Chevrolet Camaro a Pontiac Firebird.

Události 3rd Czech F-Body Session

Nevybavíte si přesně, co jsou Camaro a Firebird zač? Stačí si vzpomenout na Davida Hasselhoffa a kultovní seriál Knight Rider. Jeho KITT je jedním z nejznámějších Firebirdů, do kterého se zbláznila snad celá generace kluků. Camaro si svoji slávu vybralo poměrně nedávno v trilogii Transformers, v roli žlutého Autobota Bumblebeeho.

Na pražském setkání uvidíte nejen tyhle dva. Mezi desátou a druhou hodinou se na náplavce u Rašínova nábřeží ukáže až 20 dalších, novější i starších modelů. Dorazí jak naprosté originály, tak důkladně upravené kusy. Prostě bude se na co koukat.

Co dalšího je pro vás kromě Camar a Firebirdů nachystáno? Především moderátor Jarda Šetlík s hromadou soutěží, DJ Lukas Marthin, nejnovější modely Chevrolet a k americkým autům neodmyslitelně patřící Hooters Girls.

Události 3rd Czech F-Body Session

Program 3rd Czech F-Body Session
sobota 10. září 2011, Praha, náplavka u Rašínova nábřeží

9.00-10.00       Příjezd vozů
od 10.00          Soutěže, prezentace vozidel, DJ Lukas Marthin, focení s Hooters Girls
13.00-13.30     Předání cen pro “nej” vozidla
14.00               Odjezd na spanilou jízdu Prahou

Podrobnější informace naleznete na www.chevroletcamaro.cz/fbody


Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: