Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda přivezla do Brna exkluzivní Superb

News

04.06.2011

Je oblečen do designového paketu Laurin & Klement, který na tuzemském autosalonu zažil světovou premiéru. Ale samozřejmě není jediným lákadlem stánku s okřídleným šípem.

Autor:Jan GaislerFoto:

Automobily Škoda Superb Combi Laurin & Klement 2011

Superb ve verzi Laurin & Klement je určen jak pro liftback, tak pro praktičtější verzi Combi. Zepředu ho prozradí chromovaná maska chladiče, z boku zase 18palcová litá kola Sirius. Při pohledu na zadní část vám s identifikací pomůže ozdobná plaketa.

Vnitřek se také dočkal jen decentních změn. Při nastupování vás přivítají prahové lišty z ušlechtilé oceli, interiér Executive v jiné verzi Superbu nenajdete. Čalounění opěradel hrdě nese označení Laurin & Klement, kabinu mohou na přání vylepšit dekorativní lišty v provedení Piano nebo imitace dřeva.

Automobily Škoda Superb Combi Laurin & Klement 2011

Na první pohled vám mohou decentní změny Superbu Laurin & Klement ujít.


Vylepšený vzhled by bez odpovídající motorizace prestiž majitele příliš nezvýšil. Proto nabídka benzinových motorů začíná rovnou čtyřválcem 2,0 TSI (200 koní, 147 kW). Výkonnější alternativu představuje šestiválec 3,6 FSI V6 (260 koní, 191 kW).

Oba agregáty jsou vybaveny výhradně převodovkou DSG. Jestli raději řadíte ručně, budete se muset spokojit s dieselem 2,0 TDI CR DPF. Ten kromě 170 koní (135 kW) nabízí možnost volby mezi automatickou a manuální převodovkou.

Superbu Laurin & Klement dělá na Brněnském autosalonu společnost studie Vision D, která nabízí pohled na budoucnost vozů Škoda. Fanoušky svižnější jízdy zase osloví Fabia Monte Carlo, jež připomíná stodesetiletou tradici domácí automobilky v motoristickém sportu.

Automobily Škoda Superb Combi Laurin & Klement 2011

Interiér je sladěn s novým odstínem metalické barvy karoserie hnědá Magnetic.Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: