Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Přijeďte se podívat na jarní setkání historických fiátků

Info

18.05.2011

Jinolice u Jičína hostí v sobotu 21. května setkání majitelů a příznivců aut značky Fiat 500, 600 a 850.

Akce se koná v rekreačním zařízení Eden v Jinolicích (u Jičína). Od 10:00 startuje 11. Fiatlon aneb orientační závod okolím Prachovských skal s plněním úkolů (stanoviště v Hrdoňovicích, Mladějově, Zámostí a Pařezské Lhotě).

Po návratu do areálu Eden se ve 14:00 vydá kolona všech účastníků na 20. Spanilou jízdu. Její trasa povede obcemi Pařezská Lhota, Střeleč, Mladějov, Stéblovice, Čálovice, Sobotka, Staňkova Lhoty, Šalanda, Samšina, Ohařice, Dolní Lochov, Ostružno, Hlásná Lhota, Březina, Jičín (na Valdštejnově náměstí 15 minut pauza), Valdice, Těšín, Železnice, Zámezí, Dolní Podůlší, Jinolice.

V odpoledních hodinách budou v areálu Eden připraveny soutěže pro děti i dospělé včetně fotbalového utkání o putovní pohár - Fiatbal. V podvečer pak proběhne vyhlášení výsledků a poté bude následovat společenský večer s diskotékou.

Vše zaštiťuje F 600 Club CZ (info@f600club.cz, www.f600club.cz). Více informací o akci naleznete zde. Pro diváckou veřejnost vstup zdarma!

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: