Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Jarní Classic přichází na stánky

Info

29.04.2011

Velké téma o youngtimerech, srovnání amerických pony cars, jízdní dojmy Iso Rivolta a mnoho dalšího čtení o historických automobilech vás čeká v novém vydání auto motor a sport Classic.

Na pulty obchodů s tiskovinami přichází nové číslo ams Classic, magazínu věnovanému historickým automobilům a jejich příběhům.

V jarním vydání se výrazná část obsahu věnuje tzv. youngtimerům, tedy mladým veteránům, které si získávají stále větší oblibu zejména díky své technické vyspělosti, finanční nenáročnosti a jedinečnému stylu. Kromě titulního materiálu, ve kterém jsou jednotlivé typy rozdělené podle důležitých automobilových velmocí, se tomuto tématu věnují i další články. Nezapomínáme ani na klasické vozy a to jak poválečné, tak z doby před druhou světovou válkou.

Určitě zaujme rovněž přehled automobilových muzeí v ČR, jehož součástí jsou i volné vstupenky, nebo rozhovor s legendárním zlínským sběratelem starých vozů, panem Samohýlem.

Publikace je k dostání ve většině dobrých prodejen tiskovin za 99 Kč. Kompletní obsah čísla naleznete zde.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: