Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda: Modelový rok 2012 přichází s nůší drobných vylepšení

News

18.04.2011

Benzinový „greenline“, dvoubarevný yeti, komfortní výbava pro superb…

Automobily Škoda Yeti 1.2 TSI Ambition

Největší novinkou je zavedení ekologické verze Green Tec pro řadu Fabia/Roomster/Octavia, která představuje obdobu verze GreenLine pro zážehové motory.

Green Tec dostane (analogicky ke greenlinu) systém start-stop, rekuperaci brzdné energie a pneumatiky se sníženým valivým odporem. Ke spotřebě paliva šetrná verze se bude párovat s motory 1.2 TSI/63 a 77 kW (Fabia/Roomster), 1.2 HTP/51 kW (Fabia) a 1.4 TSI/90 kW (Octavia). Vše výhradně s manuální převodovkou.

Modelová řada Yeti přijde o akční model Champion. Nahradí ho speciální verze s názvem Fresh, která již v základu nabídne stříbrný střešní nosič, 17palcová kola, exkluzivní oranžovou metalízu nebo rádio s mp3.

Novinkou pro yetiho bude také paket BiColour. Ten charakterizuje odlišná barva střechy a ostatních partií karoserie. Paletu dostupných odstínů rozšíří nabídka tzv. zvláštního lakování, známého již z ostatních modelových řad.

A ani vrcholný model Superb neušel několika kosmetickým úpravám. Pro zvýšení pohodlí na palubě bude možné přiobjednat ventilovaná přední sedadla a pro hezčí vzhled nově designované 17- a 18palcové ráfky.

Modelový rok 2012 se začne vyrábět 22. týden 2011, tedy od 30. května.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: