Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda poskytne automobily pro mistrovství světa v ledním hokeji

News

13.04.2011

Fanouškům z celého světa se tak na Slovensku kromě jejich idolů představí 40 vozů Yeti a Superb v oficiálních barvách MS.

Autor:Jan GaislerFoto:

Flotilu pro potřeby hokejového klání poskytla Škoda již podvacáté, navíc je automobilka od roku 1993 hlavním sponzorem této sportovní události.

Jak potvrzuje Jürgen Stackmann, člen představenstva pro oblast prodeje a marketingu, spolupráce je pro Škodu výhodná: „Naše aktivity přispěly k podstatnému posílení image a známosti značky na mezinárodních trzích. Obzvlášť příjemné je, že můžeme dvacáté výročí spolupráce oslavit právě na Slovensku, neboť Škoda má v této zemi silné kořeny.“

Potřebám mistrovství bude sloužit 33 vozů Yeti ve specifikaci 1,2 TSI Cool. Zbytek flotily tvoří sedmero limuzín Superb Combi 4x4 Elegance s motorizacemi 2,0 TDI a 3,6 FSI V6 DSG. Při přepravě oficiálních hostů a materiálu ujede čtyřicítka vozů zhruba čtvrt milionu kilometrů.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: