Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Velká soutěž s AUTO7 o 300 cen

Soutěž

08.04.2011

AUTO7 slaví 300. vydání a vy můžete vyhrát jednu z 300 cen v celkové hodnotě 150 000 Kč.

Autor:RedakceFoto:


Odpovědi přijímáme až do 3.5. 2011. Vyhrát můžete jak věcné ceny od společností Nikon, Garmin, Continental, Elit, Black & Decker, BestDrive nebo Sonax, tak i vůz Kia s plnou nádrží na 300 hodin nebo víkendový pobyt v hotelu Ochsendorf v Krušných horách. Podrobnosti a další ceny naleznete v obrázku níže po rozkliknutí.
PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Soutěž probíhá 30 dní, a to od 4. 4. 2011 do 3. 5. 2011 včetně. Své odpovědi se jménem, adresou a telefonním kontaktem zasílejte na e-mail 300@auto7.cz

Výherci a správná odpověď budou uveřejněni v AUTO 7 č. 10/2011, které vychází 16. 5. 2011, a na stránkách www.autopruvodce.cz. Zúčastnit se mohou pouze čtenáři starší 18 let, a to zasláním pouze jedné odpovědi z jedné e-mailové adresy, další odpovědi od stejného soutěžícího budou vyřazeny. Respondent musí splňovat výše uvedené náležitosti a podmínkou je též správné zodpovězení soutěžní otázky.

Výherci se stanou ti účastníci, kteří přesně odpoví na soutěžní otázku, nebo ti, kteří budou nejblíže správné odpovědi. V případě, že přijde stejná odpověď od různých soutěžících, o výhře rozhodne dřívější datum doručení odpovědi. Pokud se provozovateli soutěže nepodaří spojit s výhercem do 10 pracovních dnů, ztrácí výherce nárok na výhru a bude určen výherce nový.

Zasláním odpovědi a kontaktních údajů souhlasím, aby mé osobní údaje poskytnuté v rámci této soutěže vedla společnost MOTO RPRESSE BOHEMIA s.r.o. ve své databázi, v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Na moji žádost budou údaje z databáze vyřazeny. Údaje smějí být využity v souvislosti s předplatným, k vypracování statistik, k zasílání nabídek a poskytování nejrůznějších služeb a pořádání akcí pro čtenáře vydavatelství MOTO R-PRESSE BOHEMIA s.r.o. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: