Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda přivítala jaro levnější Fabií a Roomsterem

News

29.03.2011

Finanční úspora až 30 000 Kč a rozšířená základní výbava, tak vypadá akční nabídka Magic.

Autor:Jan GaislerFoto:„Magickou“ verzi modelů Fabia a Fabia Combi připravila Škoda pro stupně výbavy Classic a Ambiente. Co se týče pohonu, vsadila výhradně na zážehové agregáty. Na výběr jsou čtyři, ve výkonovém rozpětí od 60 do 86 koní (44 kW až 63 kW).

Fabia Magic s nejslabší motorizací 1,2 HTP/44 kW začíná v provedení Classic na 229 900 Kč. Základ je zde proti běžné nabídce bohatší o klimatizaci či centrální zamykání. Kvalitnější zvuk má na starosti autorádio Blues, atraktivnější vzhled 14palcová litá kola.

Zájemci o Combi si připlatí 10 000 Kč, rozšířenou výbavu doplňuje střešní nosič. Pro náročnější řidiče je zde verze Ambiente. Ta ještě přidává tónování bočních oken SunSet a o palec větší kola. Její cena začíná na 244 900 Kč.

Automobily Facelift Škoda Fabia a Roomster

Roomster
Magic nabízí Škoda pro stupně výbavy Easy a Style. Tři dostupné motory pokrývají výkonovou škálu od 70 do 86 koní (51 až 63 kW). Stejně jako u Fabie dostanete zdarma klimatizaci, autorádio Blues, centrální zamykání a 14 palcová kola. Navíc zde najdete elektrické ovládání předních oken. To se týká modelu Easy, který pořídíte již za 279 900 Kč.

Roomster s nálepkou Ambiente je bohatší o vyhřívaná přední sedadla, parkovací asistent, tónování bočních oken a střešní nosič. Stojí na 15 palcových litých kolech, cesty zpříjemňuje autorádio Swing.

Na všechny modely s přívlastkem „Magic“ se vztahuje záruka prodloužená na 4 roky nebo 60 000 ujetých kilometrů.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: