Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Kia Cee'd zvládla 150 000 km

News

25.02.2011

Redaktoři z celé Evropy najeli s Kiou Cee'd 1.6 CVVT EX přesně tolik kilometrů, kolik trvá její tovární záruka. Jak si korejský bestseller vedl?Kia Cee'd byla v době svého uvedení průlomovým modelem nejen pro samotnou značku, ale pro korejské vozy na evropské scéně obecně. Svou výrobní kvalitou, jízdními vlastnostmi, praktičností, pohledným zevnějškem, nízkou cenu a celkovou promyšleností si získala zákazníky, kteří by dříve do "koreje" ani nesedli. Navržena evropskou centrálou značky Kia, dokázala si tak za čtyři roky na trhu vybudovat vynikající pozici, kterou ostatně potvrzuje i u nás.

V dnešních dnech prodávané modely už prošly faceliftem. Ten však nic nezměnil na poctivém technickém základu a naopak dokázal ještě vylepšit kvality modelové řady.

Přinášíme vám kompletní přehled dlouhodobého testu Kie Cee'd 1.6 CVVT EX na 150 000 kilometrů, který zná odpověd na úvodní otázku. Jak si tedy kia vedla? Předesíláme - velice dobře!

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: