Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Porsche připravilo verzi Black Edition i pro Boxster S

News

04.02.2011

Po modelu 911 Carrera se do černé zahalil i Boxster S. Limitovaná série se kromě vylepšeného designu chlubí i vyšším výkonem.

Autor:Jan GaislerFoto:

Automobily Porsche Boxster S Black Edition

Boxster S Black Edition svému názvu opravdu dostál, černé je na něm téměř vše. Lakování neunikly ani koncovky výfuků, ochranné oblouky nebo kola, černé je dokonce i označení modelu na zadním kufru. Také interiér se nese ve znamení barvy noci, ze které vystupuje jen několik stříbrných detailů.

Automobily Porsche Boxster S Black Edition

Desetipaprsková odlehčená kola pochází z modelu Boxster Spyder.


Pohon má na starosti šestiválcový boxer o objemu 3,4 l. Výkon 320 koní a točivý moment 370 Nm zajišťuje Boxsteru z „černé edice“ vrcholné postavení ve své modelové řadě. A také zrychlení z nuly na 100 km/h během 5,2 s nebo maximální rychlost 276 km/h. O jisté průjezdy zatáčkami se stará sportovně naladěný podvozek.

Porsche pošle do světa jen 987 vozů této edice. V showroomech se objeví v březnu s cenovkou 63 404 € (přibližně 1 520 000 Kč). Jste také zvědaví, co bude dál? Jestli přijde černá nálada i na Cayenne a Cayman, nebo si pro ně Porsche vymyslí jinou barvu?


Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: