Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Podzimní AMS ECO Drive a AUTO PRŮVODCE pro rok 2011 v prodeji

Info

21.10.2010

Supersport do zásuvky, elektromobil od Škody a 600 nejúspornějších modelů na trhu, to jsou hlavní témata podzimního čísla časopisu ECO Drive. Nový AUTO PRŮVODCE pak přináší přehled 3 000 vozů na českém trhu, tentokrát se zvláštním důrazem na ekologické a hybridní automobily.

Od 15. října můžete u svých prodejců tisku narazit na zelenou obálku s logem ECO Drive, za kterou se skrývají ty nejnovější informace ze světa ekologických přibližovadel.

Uvnitř se dočtete například o tříválcové budoucnosti osobních automobilů, o elektromobilech značky Audi o nebo o supersportu Mercedes SLS E-Cell, který u benzínky nakrmíte místo vysokooktanového paliva 400voltovým energy drinkem.

Od 21. října, tzn. ode dneška, naleznete vedle zelené obálky i jednu hnědo-červenou.

AUTO PRŮVODCE 2011 je již 19. ročníkem tradiční publikace, která mapuje automobily na českém trhu. Letos uvnitř najdete plné tři tisícovky typů a to včetně nejnovějších, dosud neprodávaných modelů. Na 92 stranách pak následuje podrobný přehled technických údajů včetně českých cen.

Objednávat AUTO KATALOG 2011, ale i starší ročníky za výhodné ceny můžete zde.


Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: